06135513452 info@apglift.com

از فروشگاه ما ديدن کنيد! همین حالا خرید کنید...

سبد خرید

درباره ما

شرکت آرام پیما قرن به شماره ثبت 45752 در سال 1394 تاسیس گردید، با توجه به اهمیت ایمنی سلامت مردم در صنعت آسانسور ، هدف اصلی شرکت نصب آسانسورهای با کیفیت بالا و به تبع آن کم تر شدن هزینه های مشتریان در دراز مدت بوده است . شرکت دارای پروانه واحد طراحی و مونتاژ آسانسور از وزارت صنایع بوده است که مجاز به انجام مجموعه فعالیت های طراحی، محاسبه ، تامین قطعات و تجهیزات ، نصب و راه اندازی آسانسور در محل ( مونتاژ) و ارائه خدمات پس از فروش آسانسورهای نصب شده، بوده است.

این شرکت با همکاری افراد مجرب با سابقه کاری بیش از 10 سال در صنعت آسانسور شروع به کار کرد و در ادامه با جذب نیروهای موفق و زبده در این صنعت تا کنون پروژه های بسیاری را در سطح استان به سرانجام رسانده است. مهارت های فنی کاران ، تکنسین ها و نیروهای ماهر شرکت در نصب انواع آسانسور های گیربکس ، گرلس، هیدرولیک، بدون موتورخانه، نصب پله برقی و بالابر از نقاط قوت قابل ذکر در شرکت آرام پیما قرن بوده است.

یکی دیگر از محاسن شرکت وجود فروشگاه قطعات آسانسور سلطانی در زیرمجموعه و همراه این شرکت بوده که باعث آسایش و راحتی کار مشتریان شده و باعث سهولت در خرید و تامین قطعات توسط مشتریان شده است . شایان ذکر است مجموعه دارای نمایندگی تابلوهای کنترل فرمان آسانسور شرکت آسانور فرمان و عاملیت  فروش  شستی­های احضار از شرکت صنعت الکترونیک پژوه ( اسدی)  میباشد.

از پروژهای انجام شده توسط این مجموعه می توان به بازسازی شرکت آب کرخه، سازمان نظام مهندسی استان، شرکت خدمات فنی جنوب و تامین قطعات مجتمع پزشکی اوسینا نبش پهلوان، آزمایشگاه پاستور، سد بهبهان، مجتمع پزشکی تابان و سرویس نگهداری بستنی شاد، و اجرای پروسه در هتل آرامش و پروژه های در حال ساخت همچون بیمه البرز (کمپلو) و ده ها پروژه ی شخصی دیگر به صورت پروسه کامل، سرویس نگهداری، بازسازی و تامین قطعات اشاره کرد.

نکته جالب توجه اینجاست که در صنف­های مختلف معمولاً با پرداخت مبلغ و تحویل کالا پروسه فروش به پایان می رسد اما در صنعت آسانسور زمان نصب و تحویل آسانسور در واقع شروع اصلی یک همکاری دو طرفه است . بنابراین در همین راستا شرکت در تلاش بوده است تا از زمان مشاوره تا پایان مراحل تحویل، اجرا و اخذ تایید استانداردهای لازم، بهترین خدمات اجرایی را همراه با بالاترین کیفیت قطعات به مشتریان ارائه دهد که این امر در واقع منجر به بالا رفتن سطح رضایت مشتریان و در نتیجه پایین آمدن سطح هزینه ها برای زمان تعمیر و نگهداری و مراجعات کمتر در طی مراحل پشتیبانی شده است .